İletişim
Kurumsal Koçluk Eğitim Danışmanlık

Üst Yönetim (CEO) Koçluğiu

Anasayfa  /   Koçluklar  /   Üst Yönetim (CEO) Koçluğiu

Üst Yönetim (CEO) Koçluğu

MOR İNCİ ,  kurum içindeki çalışmalarında mutlaka kurumun üst yöneticisi, sahibi ya da CEO su ile koçluk çalışması yapmaya başlayarak kurumun en üst kademede farkındalıklarla yeni hedeflere yürümesini sağlar.

Bu açıdan bakıldığında üst yönetim koçluğu çalışmaları yöneticinin veya kurum sahibinin kendi çalışma iş yükünün dışına çıkarak işine bütünsel ve dışarıdan bakarak yepyeni yönleri fark etmesi ve 360 derece bakış açısıyla yeni keşiflerde bulunması  çok önemlidir.

Bu süreç tamamen bir iç yolculuktur. Koç bu sürece rehberlik eder. Kişinin kendi potansiyelini fark etmesi, geliştirmesi, kendine yeni yollar oluşturması ve bunu iş ve özel hayatına uyarlaması desteklenir.

Bilindiği gibi kurumlar bir girişimcinin önderliğinde kurulmuş ve hissedarlara ya da gelecek kuşaklara aktarılmış ya da aktarılmaya hazırlanmaktadır. Bu durumda kurumun her geçen gün daha da gelişmesi ve değerinin artması girişimci için çok önemli olmalıdır. Bu durumda koçluk işte bu değerin daha da artması için ne gibi adımların atılması gerektiği konusunda kişilerin hedef koymalarını da etkin kılar.

 

E-BÜLTEN