İletişim
Kurumsal Koçluk Eğitim Danışmanlık

Yaklaşım Metadolojimiz

Anasayfa  /   Kurumsal  /   Yaklaşım Metadolojimiz

Yaklaşım Metadolojimiz

Kurumların sağlıklı büyümesi, gelişmesi ve karlılığını artırıp global bir şirkete dönüşmesi için ilk önce durum analizi ile gerçek ihtiyaç belirlemesi yapılır. Tüm kurumun profili ortaya çıkartılır. Güçlenmesi gereken alanlar için gerekli eğitimler ve koçluklar belirlenir. Danışmanlık alınacak alanlar için danışman atanır.

* Çalışan farkındalığı ve gelişimi için yapılan kişilik analizleri ve 360 derece çalışmaları sonucu hedeflerle gelişim ve yönetici koçlukları yapılır. Farkındalık yaratılarak ihtiyaca göre eğitimler oluşturulur.
* Tüm eğitimler uygulamalı, koçluk esasına bağlı ve deneyimleyerek içselleştirme üzerine kuruludur. Takım oyunları ve simülasyonlarla birebir olay örgüsü yaşatılarak metaforları algılayan bilinç altı beyin sayesinde bilgi hemen hayata geçirtilecektir.
* Büyüyen KOBİ’ler kurumsallaşırken yönlerini doğru belirlemeleri ve alabora olmamaları için kurum koçlukları ve takım koçlukları yapılacak bunun sonucunda aidiyet, içselleştirme liderlik artacak hedeflerle büyüme sağlanacaktır.
* Birlikte çıkılan bu zorlu ve çetin yolculukta gemiyi sakin sulara çekecek ve gelişimini ve dönüşümünü sağlayacak çalışmalar mor inci’ nin güvenilir ve deneyimli ekibiyle başarılacaktır.
* Yeni takımlar oluşturulurken doğru adımlar atılacak ve kurum kültürü oluşturulacaktır. Bunun için danışmanlıklar verilecek ve kurum içi koçlar ve mentorler yetiştirilecektir. Böylelikle gemi hep rotada kalacaktır.

 

E-BÜLTEN