İletişim
Kurumsal Koçluk Eğitim Danışmanlık

Online Hizmetlerimiz

Anasayfa  /   Online Hizmetlerimiz

 ONLİNE HİZMETLERİMİZ

Yeni bir döneme girdik.” # evde kal “çağrısıyla Covid 19 virüsü ile savaşımızda salgından korunmak için sosyal hayatımızı ve çalışma hayatımızı kısıtlayan yeni kurallarla baş başa kaldık. İlk önce sağlık sonra ise sevdiklerimiz ve bu konuda canla başla çalışan sağlıkçılarımız için bu çağrıya uyuyoruz.

Ancak bu da yeni alışkanlıkların yeni sistemlerin ve rutinlerin hayatımıza hızla girmesini sağladı. İçinde bulunduğumuz hızlı değişim ve bilinmezlikler çoğumuzda panik, endişe, korku ve çaresizlik duyguları oluşturdu. Bundan kurtulabilmek, yeni düzen oluşturmak ve bu düzenle uyumlu huzurlu bir yaşama geçmek için hepimizin zihnimizi tekrar programlamamız gerekiyor.

İlk önce içinde bulunduğumuz durumu kabullenmemiz gerekiyor. Sonra da buna uyumlu yeni bir hayat tarzı oluşturmalıyız. Bunun için 11 yılın tecrübesi ve uzmanlarımızın bilgisiyle yepyeni bazı tekniklerle size destek olmaya karar verdik.

SİZE EL VERİYORUZ

Evde kalmanın birçok faydasını da keşfetmemiz gerekiyor. Hayatımızdaki gerekli gereksiz koşuşturmalar minimuma indiği için daha çok kendimizle kalabiliyoruz. Neye ihtiyacımız olduğunu fark ediyoruz. Bunu bir fırsata çevirebiliriz.

Artık sanal ortamda sizlerle buluşuyoruz. Webinarlar sayesinde canlı olarak karşınızdayız. Arzu ettiğiniz çalışmaya katılım formunu doldurup bilgi@morinci.com.tr adresinde bizimle paylaştığınızda kayıt oluyorsunuz. Sizinle bir link paylaşıyoruz ve şifre veriyoruz. Bununla belirlenen saatlerdeki eğitimimize veya atölyelerimize katılabiliyorsunuz.

Şimdi gelişme zamanı. Duygusal fırtınalarımızı atlatıp sakin limanlara demir atmak için atölyelerimiz size çok faydalı olacaktır.

Ayrıca kendimizi tanıyacağımız, geliştireceğimiz ve yeni şeyler öğrenip ileriye daha hazır olarak hazırlanacağımız bu dönemde farklı etkin eğitimlerle yanınızda olacağız.

Gerek iş hayatınızda gerek özel hayatınızda sizi güçlü kılacak ve öz güveninizi artıracak çok özel ve farklı eğitimleri takip ediniz. Bunları ay içinde farklı günlerde sizlerle buluşturacağız. Eğitimlerde kontenjanlarımız 25 kişi ile sınırlıyken atölyelerimizde böyle bir sınır yoktur.

Atölyelerimiz 60 dakikalık daha çok deneyimleme ile hazırlanan aktif çalışmalardır. Sonucunda kendi hayatınıza taşıyacak birçok tekniği öğrenirsiniz.

Eğitimlerimiz ise 2 saatlik periyotlarda 8-12 saatlik aktif bilgi aktarımıdır. Eğitimlerde oyun teknikleri, koçluklar ve aktif canlı soru cevaplarla yapılan çalışmalardır. Eğitimlerimizin sonucunda katılımcı sertifikasını mail üzerinden ya da imzalı olarak evinize yollayacağız.

Mutlaka bizi sosyal medyadan ve bültenlerimizden takip ediniz.

 

Saygılarımızla

 

E-BÜLTEN